Prejsť na obsah
Ponuky práce

 

Národná diaľničná spoločnosť vznikla v roku 2005 a jej 100% akcionárom je štát.

Zamestnáva viac ako 1 900 ľudí.

Úlohou spoločnosti je napĺňať ciele Programu prípravy a výstavby diaľnic, ktorý schvaľuje Vláda Slovenskej republiky.

Zabezpečuje niekoľko veľmi významných a štátom regulovaných činností, predovšetkým plánovanie, prípravu a výstavbu diaľnic, ich údržbu a realizáciu opráv.

V spolupráci s prevádzkovateľom mýtneho systému zabezpečuje spoplatnenie cestnej infraštruktúry v SR.

Pridanou hodnotou služieb, ktoré strediská vykonávajú je bezplatná služba pre motoristov Diaľničná patrola. Svojou činnosťou zvyšuje úroveň bezpečnosti cestnej premávky a zabezpečuje náležitý komfort cestujúcej verejnosti.

Momentálne hľadáme kandidátov na pozíciu:

 

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Oslovila Vás naša ponuka? Dajte nám o sebe čo najskôr vedieť prostredníctvom svojho životopisu. Motivačný alebo sprievodný list poteší, radi sa o Vás dozvieme čo najviac. Bližšie informácie TU

Do kolónky doplňujúce informácie uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

V Národnej diaľničnej spoločnosti si vážime všetky reakcie na naše pracovné ponuky a s výsledkom výberového konania kontaktujeme každého uchádzača. To tiež znamená, že ak Vás na pohovor nevyberieme, môžeme sa Vám znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje Vašim skúsenostiam alebo schopnostiam.

Preto, ak Vás v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhajte poslať žiadosť opätovne. My sa jej vždy budeme dôkladne venovať.

KONTAKTNÉ ÚDAJE
Národná diaľničná spoločnosť, a.s.
Dúbravská cesta 14, 841 04 Bratislava, Slovensko
zamestnanie@ndsas.sk