Prejsť na obsah
Dianie na FEI

Srdečne pozývame všetkých záujemcov o štúdium elektrotechniky, elektroniky, a informatiky na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v utorok 27. 1. 2009 na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Mlynskej doline v Bratislave.

Počas dňa otvorených dverí dostanete informácie o

  • študijných programoch fakulty,
  • komplexnom materiálno-technickom a prístrojovom vybavení jednotlivých pracovísk fakulty,
  • systéme starostlivosti oštudentov,

a o mnohých iných ďalších možnostiach, ktoré ponúka naša fakulta. Môžete sa opýtať na veci, ktoré vás zaujímajú a prezrieť si zaujímavé vybavenie fakulty - nazrieť do vnútra najväčšej školy na Slovensku, ktorá vychováva odborníkov - bakalárov a inžinierov v oblasti elektrotechniky a informatiky.

Stačí prísť v utorok 27. 1. 2009 o 9.00, alebo o 12.30 hod. do miestnosti BC-300 v budove Fakulty elektrotechniky a informatiky na Ilkovičovej 3 v Mlynskej doline v Bratislave. Pripravený je pre vás zaujímavý trojhodinový program pozostávajúci z úvodného slova, prezentácie jednotlivých študijných programov a prehliadky vybraných pracovísk školy.

K budove fakulty v Mlynskej doline sa dostanete autobusmi - 30, 31, 32, 37, 39 alebo 92 - zastávka ZOO, alebo električkami 1, 4, 5, 12 a 17 - zastávka Botanická záhrada.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na adrese leopold.botcher@stuba.sk, alebo maria.jedina@stuba.sk, poprípade na telefónnom čísle +421-2-60291 510.