Prejsť na obsah
Dianie na FEI

Aj túto jeseň, dňa 8. - 9. októbra 2019 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky bude konať kariérny veľtrh, ktorý poznáte tiež pod názvom FEI Dni príležitostí. Je to čas, kedy sa chodby našej fakulty zaplnia predstaviteľmi najprestížnejších technologických spoločností z oblasti IKT sektora. Študenti tak budú mať možnosť stretnúť sa a neformálne sa porozprávať s potenciálnymi zamestnávateľmi, nájsť si brigádu, či dokonca si dohodnúť platenú stáž alebo tému záverečnej práce. Aj to je možnosť ako FEI Dni príležitostí využiť.

Do októbra zostávajú ešte tri mesiace, avšak my s organizáciou začíname v dostatočnom predstihu a nenechávame nič na náhodu. Aj vďaka tomu kariérny veľtrh zaznamenal na FEI STU za posledné roky veľký úspech nielen v návštevnosti. Veríme, že túto jeseň tomu nebude inak. V januári tohto roku sa veľtrhu zúčastnilo 26 spoločností a počet študentov, ktorí prejavili záujem o toto podujatie odhadujeme na viac ako tisíc.

Ak ste spoločnosť, ktorá by sa rada odprezentovala a našla tak medzi študentmi prípadných budúcich zamestnancov, kontaktujte nás: tomas.tomco@stuba.sk.

Tešíme sa na stretnutie.