Prejsť na obsah
Knižnica FEI
Elektronická zbierka je spracovaná z originálnych podkladov Sekcie edičných činností Ministerstva spravodlivosti SR. Texty nie sú autorizované Ministerstvom spravodlivosti SR.
Na doméne nájdete aktuálny ročník – obsahuje základné, prehľadne usporiadané informácie o ročníku 2001 a archív – ročníky 1999 a 2000. 

Elektronická zbierka má jednoduché a intuitívne ovládanie. Výber zákona príslušného ročníka je možný dvoma spôsobmi, a to cez chronologický register čiastok, alebo chronologický register predpisov (výber v pravom hornom rohu okna). 
V registri čiastok sú čiastky usporiadané od najnovších po najstaršie. Kliknutím na číslo čiastky si zobrazíte podrobný obsah čiastky, z ktorého si vyberiete hľadaný text a otvoríte ho odkliknutím predpisu, ktorý sa zobrazí vo vedľajšom okne v PDF formáte.
Pri výbere cez register predpisov sa zobrazí chronologický register predpisov od najnovšieho po najstarší. Uľahčuje vyhľadanie predpisu, ak neviete presné číslo čiastky, v ktorej bol uverejnený príslušný zákon.
V skúšobnej prevádzke je aj vyhľadávací systém, ktorý umožňuje nájsť predpisy, ktoré majú požadované slovo v názve. Do formulára môžete v súčasnej verzii zadať len jedno slovo.

Poznámka:  Register predpisov za rok 1999 je pomerne dlhý, preto jeho načítanie trvá dlhšie.