Pozývame vás na prednášku prof. Ing. Martina Weisa, DrSc. a prof. Ing. Ľubice Stuchlíkovej, PhD. z Ústavu elektroniky a fotoniky FEI STU na tému Načo sa ešte učiť, keď máme ChatGPT. Prednáška je otvorená aj pre verejnosť.
Kedy: 27. máj 2026, 14:00 - cca 16:00
Kde: B klub (prízemie, blok B)
Tézy diskusie
Vo svete, kde umelá inteligencia zvláda riešiť zložité úlohy, má encyklopedické znalosti a nahrádza juniorské pozície, sa čoraz viac ľudí pýta, či vzdelanie ešte má zmysel. Poďme sa spoločne nad tým zamyslieť.
Tešíme sa na vašu účasť!