Prejsť na obsah
Ponuky práce

Pracovná náplň

  • Poskytovanie technickej podpory osobne pre zamestnancov centrály
  • V rámci svojich kompetencií a schopností budeš riešiť požiadavky  používateľov, ostatné veci budeš delegovať na kolegov zabezpečujúcich  vyššiu úroveň podpory
  • Správa evidencie techniky
  • Problémy s PC, tlačou, mobilnými zariadeniami (mobily, smartfóny, tablety)
  • Riešenie a správa technického zabezpečenia pracovísk, zasadačiek a print  zóny
  • Komunikácia s ostatnými tímami ICT a externými dodávateľmi
  • Ďalšie práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca

Požiadavky

  • Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého tímového hráča s chuťou učiť sa a  príjemným vystupovaním
  • Základné administrátorské zručnosti pre OS Windows
  • Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Výhodou avšak nie nutnou podmienkou je IT zameranie
  • Vhodné pre študentov

Ponúkame

  • Plat: od 4,50€/hod. BRUTTO
  • Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
  • Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
  • Vysoká podpora samovzdelávania - možnosť výberu kurzov
  • Multisport karta po polročnej spolupráci

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na kariera@itaps.sk. Budeme  sa tešiť na pripadnú spoluprácu!