Prejsť na obsah
Ponuky práce

Hľadáme mladú posilu pre náš IT tím. Kandidát musí mať vášeň pre programovanie a radosť z učenia sa  nových technológií v oblasti vývoja software v prostredí medzinárodnej korporácie. Ideálny kandidát má skúsenosti s programovaním v jazyku ABAP, so znalosťou logiky customisingu v ERP systéme SAP R/3. Uchádzač sa bude u nás rozvíjať v oblasti práce s IS SAP a implementácií zákazníckych riešení postavených na báze SAP.

Vašou hlavnou náplňou bude

  • Podpora implementácie lokálnych projektov v systéme SAP
  • Tvorba dokumentácie a podpora užívateľov - Helpdesk systém Service Now
  • Úprava existujúcich a vývoj nových riešení v rámci IS SAP R/3 (ABAP inštancia)

Požiadavky :

  • Študent s ukončeným vysokoškolským vzdelaním, v odbore IT
  • Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • Microsoft Excel, SAP ABAP – stredne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s programovaním v jazyku ABAP a customisingom v ERP SAP R/3
  • Skúsenosť so SAP modulmi (MM, PP, HR) výhodou
  • Zodpovedný precízny prístup, schopnosť dotiahnuť úlohu do konca, tímový hráč

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v nadnárodnej stabilnej spoločnosti
  • práca v malom kolektíve
  • bonus za odporučenie kandidáta v maximálnej výške 400€ podľa interných podmienok spoločnosti
  • 13ty plat v dvoch častiach (leto, zima)
  • výborná cena stravovania
  • príspevky na zdravie, športové, kultúrne aktivity a iné
  • práca z domu (časť pracovných dní)

Kontakt: 032 6550 215
Mail: LSKTT_LS1.kariera@leoni.com