Prejsť na obsah
Ponuky práce

Pracovná náplň

  • Vypracovanie analýzy pridelených úloh a návrh riešenia
  • Programovanie v nástroji pre robotizáciu a automatizáciu
  • Vývoj webových formulárov pre získanie vstupných údajov
  • Programovanie databázových systémov
  • Testovanie a monitorovanie softvérových robotov
  • Konzultácia so zákazníkmi
  • Vzdelávanie sa v oblasti robotizácie a automatizácie

Požiadavky

  • Prax v programovaní (v ľubovoľnom jazyku) podmienkou
  • Znalosť programovania v HTML/CSS/JS výhodou
  • Skúsenosť s databázovými systémami (ORACLE, MSSQL) výhodou
  • Znalosť nástroja Git výhodou
  • Skúsenosť s jedným alebo viacerými RPA nástrojmi (BluePrism, UiPath alebo MS Power Automate) významnou výhodou
  • Skúsenosti s programovaním v C/C#/.NET výhodou
  • Skúsenosť s automatizáciou v iných nástrojoch (VBA, Python, JAVA, ...) výhodou
  • Zodpovednosť a schopnosť dodržania stanovených termínov
  • Ochota pracovať samostatne, aj v tíme
  • Výhodou je VŠ vzdelanie technického zamerania
  • Analytické a konzultačné schopnosti

Ponúkame

  • Plat: od 5, - €/hod. BRUTTO (podľa skúsenosti)
  • Príležitosť pracovať v stabilnej technologickej firme
  • Kvalitné zaškolenie do problematiky s prideleným lídrom
  • Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Dynamický pracovný čas a spôsob práce na dohodu
  • Možnosť zapojenia sa do iných projektov v rámci našej spoločnosti
  • Vysoká podpora samovzdelávania - možnosť výberu kurzov
  • Multisport karta po polročnej spolupráci

Ak ťa ponuka zaujala, pošli CV na kariera@itaps.sk alebo sa zaregistruj za našom portáli  zacnivit.sk . Budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu!