Prejsť na obsah
Dianie na FEI

Ako si všetci pamätáme, minulý rok sa nám podarilo uctiť si okrúhle výročie večernou diskusiou, ktorá mala celkom pekný dosah. 80. výročie výchovy inžinierov elektrotechniky a informatiky však stále trvá a treba naňho upozorňovať aj dnes. Preto sme sa rozhodli odštartovať sériu krátkych videí niektorých ocenených pracovníkov, ktoré máte možnosť pozrieť si na Facebooku.

Oslovili sme približne 10 pedagógov a pracovníkov fakulty, ktorí získali cenu pri príležitosti 80. výročia. Požiadali sme ich, aby na mobil natočili krátke video, v ktorom sa predstavia a pozdravia študentov fakulty. Niektorí už zadanie aj splnili, prvé video docenta Ota Haffnera si môžete pozrieť aj na FB-profile fakulty.

Video môžete mať na FB-stránke aj Vy!

Ak patríte k pedagógom, ktorí by radi pozdravili študentov cez video na našej sociálnej sieti Facebook, pridajte sa k iniciatíve aj Vy. Máme len niekoľko bodov, ktoré treba spĺňať:

  • video by nemalo byť dlhšie ako 2 minúty,
  • krátko predstavte svoju osobu a čomu sa na fakulte venujete,
  • Váš pozdrav / odkaz / motivačná reč pre študentov bude vítaná.

Video môžete pokojne natočiť, aj keď ste ocenení neboli, ale máte pozitívny vzťah k novým médiám. V každom prípade sme tu pre Vás a keby ste mali rôzne otázky, kontaktujte nás na e-maili: katarina.mikulova@stuba.sk.

Ďakujeme!