Prejsť na obsah
Dianie na FEI

Dňa 1. 12. 2011 sa v posilňovni FEI STU uskutočnia dve súťaže.

Už po 15-ty krát spoznáme najsilnejšieho borca fakulty v súťaži „Silák FEI STU" a po štvrtý krát si zmerajú silovo-vytrvalostné schopnosti všetci účastníci súťaže „O pohár dekana FEI STU v halovom veslovaní".

Súťaž „SILÁK FEI STU" je súťažou jednotlivcov. Súťaží sa v tlaku na vodorovnej lavičke (benchpress) a mŕtvom ťahu. Súťaž je rozdelená do dvoch kategórií, maximálna hmotnosť a hmotnosť prepočítaná na kilogram telesnej hmotnosti, pričom každý účastník má právo začať na ľubovoľnej hmotnosti a na jeden opravný pokus. Víťazom prvej kategórie sa stane účastník, ktorý vytlačí činku s najväčšou hmotnosťou. Víťazom druhej kategórie sa stane účastník, ktorý po prepočte porotou vytlačí činku s najväčšou hmotnosťou na kilogram svojej hmotnosti.

V súťaži „ O pohár dekana FEI STU" si súperi zmerajú sily na 500m trati na amerických veslárskych trenažéroch Concept II, pričom súťažiaci s najrýchlejším časom sa stane víťazom.


Zraz a registrácia súťažiacich je v posilňovni FEI STU 1. 12. 2011 o 9:30 hod. Podmienkou účasti je športové oblečenie a chuť športovať. Tak neváhajte a príďte si zmerať sily a vyhrať jednu s vecných cien, alebo aspoň podporiť svojich kamarátov.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať osobne na č. dv. 108. alebo na pavel.lackovic [at] stuba.sk

Propozície oboch súťaží (pdf, 334 kB)