Prejsť na obsah
Ponuky práce

Pracovná náplň

  • Práca na projektoch pre významného bankového klienta
  • Podpora procesu testovania softvéru
  • Manuálne a automatizované testovanie softvéru podľa analytického zadania  (testovacích scenárov)
  • Definovanie chýb a ich reportovanie do informačného systému
  • Komunikácia s test manažérmi a projektovými manažérmi

Požiadavky

  • Skúsenosti s testovaním softvéru výhodou
  • Všímavosť a schopnosť odhaliť najmenšie problémy v procese testovania
  • Komunikatívnosť a zodpovednosť v rámci tímu na projekte
  • Samostatnosť v procese opísania a zdokumentovania identifikovaných  nedostatkov
  • Schopnosť pracovať cca 20hod./týždeň

Ponúkame

  • Plat: od 4,50€/hod. BRUTTO
  • Príležitosť pracovať v stabilnej technologickej firme
  • Kvalitné zaškolenie do problematiky s prideleným tútorom
  • Motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce aj individuálne výsledky
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Dynamický pracovný čas a spôsob práce na dohodu
  • Možnosť vyskúšania iných projektov v rámci našej spoločnosti
  • Vysoká podpora samovzdelávania - možnosť výberu kurzov
  • Multisport karta po polročnej spolupráci

Ak ťa ponuka zaujala, pošli CV na kariera@itaps.sk