Prejsť na obsah
Ponuky práce

Hľadáme posilu do nášho tímu v servisnom a konzultačnom stredisku slúchadiel Phonak v Bratislave a v Košiciach:

Náplň práce

  • konzultácia a výber vhodných riešení pre klientov s poruchou sluchu
  • úplné a zreteľné prezentovanie sluchového riešenia pre klienta a inštruktáž obsluhy
  • spracovanie objednávok
  • komunikácia s medicínskymi partnermi
  • individuálne riešenia požiadaviek klientov
  • spolupráca s ostatnými kolegami

Požadujeme

  • stredoškolské s maturitou - elektrotechnik/slaboprúd a praxe na klientsky zamerané pozícii
  • empatia a trpezlivosť- práca s komunitou so zhoršenou komunikačnou schopnosťou(klientela nad 65 rokov)
  • zreteľný hlasový prejav a jednoznačná artikulácia
  • schopnosť samostatne si organizovať prácu v súlade sfiremnými požiadavkami
  • manuálna zručnosť pre zabezpečenie základného servisu
  • potreba sa zdokonaľovať a osvojovaťsi nové technológie atechniky
  • uvítame predchádzajúce skúsenosti s akustikou
  • znalosť AJ -školenia a komunikácia s klientom

Ponúkame

  • zaujímavú prácu v prostredí zdravotníckej techniky
  • firemný notebook a mobilný telefón
  • priateľský kolektív, ktorý sa nezdráha pomôcť

Kontakt

Ing. Veronika Bojdová
HR Manažér CZ/SK
E-mail: hr@reja.cz